RedBull komt met nieuw chassis voor Sebastian Vettel in Spanje
Tijdens de Grand Prix van Spanje start regerend wereldkampioen F1 Sebastian Vettel met een nieuw chassis. Red Bull Racing laat echter weten dat dit al langer gepland stond en dat niet de tegenvallende prestaties van de Duitser tot nu toe de reden van de wissel is. Volgens Rob Marshall is het slechts routine dat van chassis wordt gewisseld: “Sebastian krijg een nieuw chassis in Barcalone, welke al was gepland aan het begin van het seizoen en daarna is de volgende, ergens rond Silverstone, voor Dan.”
Wanneer de Engelsman wordt gevraagd of het chassis een voordeel voor Sebastian Vettel gaat opleveren, reageert hij: “Dat zou niet moeten, het is idee is dat ze allemaal hetzelfde zijn. Coureurs willen niet altijd wisselen, ze kunnen gewend raken aan een specifiek chassis en wanneer het goed gaat, willen ze er zo lang mogelijk aan vast blijven houden. Vanuit ons oogpunt geven we ze liever twee nieuwe chassis gedurende het seizoen, welke we uitgebreid, met verschillende methoden, hebben kunnen testen in de fabriek.”
Zandvoort-weekend
Elke ochtend het raceweekend in je mail
Vrijdag, zaterdag en zondag de uitslagen, de tijden en het nieuws van Zandvoort. En verder elke maandag en donderdag.
Gratis, en je kunt je met één klik weer afmelden.
W
Wim Boekel
Redactie RaceXpress
Reacties (0)
Wees de eerste die reageert.
Meer uit F1

Charles Leclerc: data geeft met deze auto's geen eenduidige antwoorden meer

De volledig vernieuwde RaceXpress is live

Teambaas Max Verstappen duidelijk over progressie van Red Bull: “Niet tevreden totdat we op eigen kracht races kunnen winnen”

Netflix F1-ster zet de deur op een kier voor terugkeer in de Formule 1, maar één rol wil hij echt niet
Meer nieuws
17-08

