Red Bull was Mercedes met deal Max opnieuw te snel af!: "Misschien geïnteresseerd in Jos Verstappen"
Christian Horner heeft uitgehaald naar de verhalen van Toto Wolff, dat Mercedes nooit geïnteresseerd was om Max Verstappen vast te leggen. Volgens de Brit moet het dan om vader Jos Verstappen gegaan zijn. Ondanks de geruchten dat de snelle Nederlander in belangstelling stond van Mercedes en Ferrari, maakte Red Bull in Austin bekend dat de 20-jarige zijn contract verlengd heeft tot en met 2020.
Daarop zei Wolff dat het een goede beslissing was van Verstappens-kant, omdat Mercedes ‘nooit een aanbod had gedaan en nooit met hem gesproken had’. Door Red Bull-teambaas Horner wordt dit dan ook met een grote korrel zout genomen. “Misschien was hij dan alleen geïnteresseerd in zijn vader”, zei de Brit voor Sky F1. “Max kwam naar ons en zei dat hij was geïnteresseerd om zijn contract te verlengen en dat was duidelijk dat we die kans gingen nemen.”
Ziggo Zakelijk Zelf Samenstellen ZZP en profiteer nu van Ziggo Zakelijk Power Promise + 3 maanden 50% korting. Formule 1 met Max Verstappen zakelijk de boeken in? Kijk HIER voor vrijblijvend info en advies over Ziggo Zakelijk
Twee keer per week het belangrijkste autosportnieuws – en elke ochtend tijdens een raceweekend.
Gratis, en je kunt je met één klik weer afmelden.
Wees de eerste die reageert.

Charles Leclerc haalt uit naar Sergio Pérez over boordradio: "Rijdt hij nog voor Red Bull?"

Christian Horner reageert op geruchten: "Ik heb aanzienlijke financiële middelen achter me verzameld voor een mogelijke volgende stap"

OFFICIEEL: Na verlenging Max Verstappen, nu ook meerjarige deal Oracle Red Bull Racing en Laurent Mekies!



