Red Bull moet iets vinden voor Max Verstappen: "Het is heel jammer, maar we vallen in herhaling"
Max Verstappen reed een goede stint op medium banden in Bakoe, maar het gat naar de Ferrari van Sebastian Vettel en de Mercedessen kon de Red Bull-coureur niet dichten. Volgens Kees van de Grint was de situatie in Azerbeidzjan ongewijzigd.
"Het gat is nog steeds te groot, het is heel jammer, maar we vallen in herhaling", zegt Van de Grint in het programma Slipstream. "Max heeft gewoon heel goed gereden, maar meer zit er niet in. Hij kan zijn neus niet laten zijn bij de Mercedessen. Max heeft met 51 punten wel 36 meer dan vorig jaar en dat is een voordeel voor hem."
Vrijdag, zaterdag en zondag de uitslagen, de tijden en het nieuws van Austin. En verder elke maandag en donderdag.
Gratis, en je kunt je met één klik weer afmelden.
Wees de eerste die reageert.

Christian Horner over visie Helmut Marko: "Helmut is nogal zwart-wit! Zijn idee was: als je de druk niet aankunt, red je het nooit"

Andrea Stella: kernprobleem McLaren MCL40 op zijn vroegst in 2027 opgelost

Aston Martin en Cognizant vieren vijf jaar samenwerking met bijzondere F1-livery + FOTO'S



