Red Bull geeft toe: "McLaren is als een terriër, die elke race wat harder bijt"
Het Red Bull F1 Team is niet blij met de hernieuwde vorm van Lewis Hamilton. De Brit was in de afgelopen Grands Prix sterk onderweg en boekte in Abu Dhabi een overtuigende zege nadat polesitter Sebastian Vettel voortijdig uit viel. Dr. Helmut Marko, adviseur van het team, weet hoe gevaarlijk de voormalig wereldkampioen kan zijn op het moment dat hij zich prettig voelt.
"Wij hadden het niet erg gevonden als Hamilton nog langer stil was geweest", gaf Marko toe tegenover Auto Motor und Sport. "Als hij terug is op 100% is meneer Hamilton een gevaarlijke opponent. McLaren is als een terriër, die elke race wat harder bijt. McLaren komt terug uit elke crisis, wat de klasse van hun raceteam bewijst."
Vrijdag, zaterdag en zondag de uitslagen, de tijden en het nieuws van Austin. En verder elke maandag en donderdag.
Gratis, en je kunt je met één klik weer afmelden.
Wees de eerste die reageert.

Cadillac F1 lonkt naar Esteban Ocon; Valtteri.Bottas vreest voor Formule 1-zitje ondanks doorlopend contract

Max Verstappen neemt het op voor teamgenoot Chris Lulham na online haat: "Geen plek voor dit soort misbruik in onze sport"

Formule 1: nieuwe Mercedes W17 heeft meer downforce, maar de balans vraagt werk


