Red Bull F1 Team ontkent geheime test in Spanje
Dat Red Bull Racing in grote problemen verkeert, is geen geheim. De kampioensformatie loopt ver achter in de ontwikkeling van de RB10 na grote problemen met de Renault V6 Turbomotor en de koeling in Jerez de la Frontera en Bahrein. Om een klein beetje van de achterstand op de concurrentie goed te maken, zou het team tussen de tests in Bahrein zijn afgereisd naar Idiada voor een geheime testdag, onder de noemer 'filmdag'.
RedBull in IDIADA.
Straight line test.
They are pushing hard the (Motor) Power Unit.
— Pius Gassó (@piusgasso) February 24, 2014De Spaanse Formule 1-correspondent Pius Gasso meldde dat het team op Idiada actief was en tweette zelfs een audiofile als bewijs. Het team ontkende in alle toonaarden: “We zijn niet in Idiada!”, was het simpele antwoord van een woordvoerder van het team.
Audio del F1 “supuestamente” RedBull rodando hoy en IDIADA.
https://t.co/Ydf4u4Klr6
— Pius Gassó (@piusgasso) February 24, 2014
Vrijdag, zaterdag en zondag de uitslagen, de tijden en het nieuws van Kuala Lumpur. En verder elke maandag en donderdag.
Gratis, en je kunt je met één klik weer afmelden.
Wees de eerste die reageert.

Sky Sports F1 - Martin Brundle onthult wat Christian Horner hem vertelde over Ferrari-geruchten

Liam Lawson onthult 'sleutel tot succes' voor Grand Prix van Bahrein in Maleisië

Arvid Lindblad geniet van Sepang en ziet kansen voor de race: "Ik vind dit circuit echt leuk"

