Formule 1

Raikkonen ontevreden in de Lotus: “Ik weet gewoon dat we sneller kunnen”

Door Johan Vis9 juni 2012 · 13:14 uur1 min lezen
MONTREAL - Kimi Raikkonen had op meer gehoopt dan wat de eerste dag in Canada hem bracht. De Lotus F1-coureur was dan ook niet geheel tevreden over beide vrije trainingen op het Circuit Gilles Villeneuve. The Icemen pakte namelijk in zijn Lotus tweemaal de vijftiende positie en was daarmee dan ook langzamer dan zijn teamgenoot Romain Grosjean. Na afloop gaf de Fin aan dat er meer snelheid in de E20 zit.

“Het was een prima dag voor ons. We verwachtte regen in de middag, daarom hadden we al in de ochtend de superzachte band gebruikt om te kijken of dat rubber een aantal longruns aan kon. Toch hebben we na de gok al het werk kunnen verrichten wat we op stapel hadden liggen.”

“Zelf ben ik niet helemaal 100% zeker van de set-up die we nu hebben. We missen nog net dat ene beetje om verder naar voren te komen. Het is geen groot probleem, maar ik weet gewoon dat we sneller kunnen dan wat we op dit moment hebben gedaan. Dus laten we maar zien wat de zaterdag ons gaat brengen, want alles kan gebeuren op het circuit in Canada.”
J
Johan Vis
Redacción RaceXpress
Meer over F1
Comentarios (0)

Wees de eerste die reageert.

×