Laatste nieuws
• Max Verstappen verkeert in bloedvorm: "We hebben veel motivatie in het team om..."• Lewis Hamilton voelde zich na de GP van Singapore onwel en dat is alweer de tweede keer in drie jaar!• Atlassian Williams F1 Team Fan Zone, gepresenteerd door Kraken, keert terug naar Austin voor de voorlaatste stop van het seizoen 2026• Nürburgring Langstrecken-Serie: Adrenaline-trio pakt de titel in zinderende finale• SPECIAL – Nederlanders schitteren in Porsche Cup-finale Hockenheimring, terwijl Keagan Masters de titel grijpt + UITSLAG• Arvid Lindblad hoopt op terugkeer van Formule 1 in India: "Met mijn roots zou dat heel speciaal zijn"• Charles Leclerc heeft geen spijt: "We kozen voor een iets andere strategie dan Max Verstappen tijdens de Virtual Safety Car"• Max Verstappen verkeert in bloedvorm: "We hebben veel motivatie in het team om..."• Lewis Hamilton voelde zich na de GP van Singapore onwel en dat is alweer de tweede keer in drie jaar!• Atlassian Williams F1 Team Fan Zone, gepresenteerd door Kraken, keert terug naar Austin voor de voorlaatste stop van het seizoen 2026• Nürburgring Langstrecken-Serie: Adrenaline-trio pakt de titel in zinderende finale• SPECIAL – Nederlanders schitteren in Porsche Cup-finale Hockenheimring, terwijl Keagan Masters de titel grijpt + UITSLAG• Arvid Lindblad hoopt op terugkeer van Formule 1 in India: "Met mijn roots zou dat heel speciaal zijn"• Charles Leclerc heeft geen spijt: "We kozen voor een iets andere strategie dan Max Verstappen tijdens de Virtual Safety Car"
Formule 1

'Raikkonen naar Ferrari enkel voor te stellen als Alonso naar Caterham of Marussia gaat'

Door Casper Bekking8 september 2013 · 19:06 uur1 min lezen

MONZA – De geruchtenmolen draaide ook tijdens het Grand Prix-weekend in Italie vrolijk door. Nu Daniel Ricciardo is aangekondigd als tweede rijder bij Red Bull Racing, gaat alle aandacht uit naar Ferrari en Kimi Raikkonen. Maakt de Fin de overstap naar de Scuderia, als teamgenoot van Fernando Alonso? Of zijn de geruchten waar dat de Spanjaard niet langer happy is in Maranello en op zoek is naar een alternatief? F1-baas Bernie Ecclestone ziet een line-up van Alonso en Raikkonen bij Ferrari niet gebeuren.

“Naar mijn mening had Kimi prima bij Red Bull Racing gepast”, aldus Ecclestone tegenover Sky Sports. De 82-jarige Brit gelooft echter niet in een overstap van de Fin naar Ferrari: “Dat is enkel voor te stellen wanneer Alonso naar Marussia of Caterham gaat, dan misschien... Ik zou niet weten waar hij nu nog naartoe moet.”

C
Casper Bekking
Redactie RaceXpress
Meer over F1→
Reacties (0)

Wees de eerste die reageert.

×