Raikkonen moet verslagen worden: 'De carriere van Sebastian Vettel staat op het spel'
Uitgegeven door Jeroen Scholte • 19 februari 2015 09:09
Het wordt een heel belangrijk jaar in de loopbaan van Sebastian Vettel, meent voormalig F1-rijder en huidig analist David Coulthard. De Duitse viervoudig wereldkampioen is dit jaar overgestapt van Red Bull naar Ferrari en treft daar een andere voormalig wereldkampioen, Kimi Raikkonen, als teamgenoot.
Zowel Vettel als Raikkonen maakten in 2014 moeizame tijden mee. Beiden werden verslagen door hun teamgenoot en kwamen geen enkele keer in de buurt van een zege. Vooral het feit dat Vettel op zijn falie kreeg van Red Bull-nieuwkomer Daniel Ricciardo wekte alom verbazing en deed sommige critici twijfelen over de capaciteiten van de Duitser.
Vettel zal dit jaar dan ook zijn spierballen moeten laten zien om zijn reputatie op te poetsen. “Hij zal Kimi Raikkonen moeten verslaan,” stelt Coulthard onomwonden in Bild. “Vettel móet sneller wezen. Mocht dat niet zo zijn, staat zijn carrière op het spel.”





Reacties (0)
Wees de eerste die reageert.