Formule 1

Pittige uitspraken: "Ik heb geen respect voor mensen als Lewis Hamilton"

Door Casper Bekking7 augustus 2013 · 15:02 uur1 min lezen
Adrian Sutil en Lewis Hamilton worden nooit meer goede vrienden. Zoveel is duidelijk na uitlatingen van de Duitser aan het adres van de Mercedes F1-coureur. Enkele jaren terug waren de twee beste maatjes, tot de rechtszaak van Sutil inzake een vechtpartij in een nachtclub in China, 2010. Hamilton werd gevraagd om als getuige van de Force India-coureur op te treden maar besloot niet op te komen dagen. Ondanks uitlatingen van de Brit om het onderwerp uit te spreken, is het daar nog altijd niet van gekomen.


“Nee, nee, we hebben er nog altijd niet over gesproken”, erkende Sutil tegenover GP Week. “Om de een of andere reden heeft hij nooit meer contact met me opgenomen... Hij heeft altijd gezegd dat hij mijn vriend is maar hij was plotseling verdwenen: hij veranderde zijn telefoonnummer. In de paddock in Hongarije ontmoette ik hem en hij zei altijd: 'Ja, we kunnen er over praten', maar hij is nooit op komen dagen. Voor dit soort mensen heb ik dus geen respect.”

“Ik respecteer hem als sportman maar qua priveleven zit hij niet op mijn niveau. Ik wil geen tijd verknoeien met dit soort mensen. Ik ben blij dat ik me nu realiseer wat voor persoon hij is. Ik heb goede vrienden, mensen waar ik wat van kan leren, dat is het belangrijkste.”
C
Casper Bekking
Redactie RaceXpress
Meer over F1
Reacties (0)

Wees de eerste die reageert.

×