Piquet koos zelf voor vertrek uit F1: "Ik kon een contract tekenen"
Nelson Piquet rijdt dit jaar geen F1, omdat hij dat zelf niet meer wilde. Tegenover SpeedTV.com verklaarde de Braziliaan dat hij wel degelijk de mogelijkheid had om dit jaar in te stappen, maar dat hij de politiek meer dan zat was. In plaats van de F1 zien we Piquet dit jaar terug in de NASCAR.
“Als ik het had gewild, had ik dit jaar F1 gereden”, aldus Piquet. “Ik had namelijk een concreet aanbod van een team. Al het gedoe om het racen heen ben ik echter zat. Ik heb daarom besloten een nieuwe uitdaging te zoeken in de NASCAR.”
Welk team Piquet een contract aan heeft geboden, is onduidelijk. Wel leek het er even op dat de Braziliaan zou gaan rijden voor Campos Meta1.
Vrijdag, zaterdag en zondag de uitslagen, de tijden en het nieuws van Marina Bay. En verder elke maandag en donderdag.
Gratis, en je kunt je met één klik weer afmelden.
Wees de eerste die reageert.

Complete WK-stand F1 2026 na de Sprintrace in Singapore: Max Verstappen stijgt met stip na zege

De baas is boos! McLaren-teambaas na clash Norris-Piastri: "Absoluut onaanvaardbaar"

Kimi Antonelli over upgrades Mercedes: "Auto reageert steeds net iets anders"



