Laatste nieuws
• Rutronik Racing breidt samenwerking met Lamborghini uit en zet in 2027 twee Temario's in de GT World Challenge Europe in• Al twee podiums op rij voor Jules De Rouck: na Kerpen ook podiumplaats in Mariembourg• De Bugatti Tourbillon: atmosferische V16-motor met drie elektromotoren en een gecombineerd vermogen van 1.800 PK• Het was hectisch en chaotisch voor Max Verstappen tijdens inhaalrace in Portimão: "Heb me goed vermaakt"• Derde podiumplaats van het jaar voor Max Pasternak, nu ligt de focus op de laatste race in Genk• Ten Kate Racing met Can Öncü weer terug op het podium in eerste World Supersport race in Jerez• Koopman Racing scoort twee titels en gaat testen met nieuwe BMW M2 Cup-auto: “Het wordt alleen maar breder en groter”• Rutronik Racing breidt samenwerking met Lamborghini uit en zet in 2027 twee Temario's in de GT World Challenge Europe in• Al twee podiums op rij voor Jules De Rouck: na Kerpen ook podiumplaats in Mariembourg• De Bugatti Tourbillon: atmosferische V16-motor met drie elektromotoren en een gecombineerd vermogen van 1.800 PK• Het was hectisch en chaotisch voor Max Verstappen tijdens inhaalrace in Portimão: "Heb me goed vermaakt"• Derde podiumplaats van het jaar voor Max Pasternak, nu ligt de focus op de laatste race in Genk• Ten Kate Racing met Can Öncü weer terug op het podium in eerste World Supersport race in Jerez• Koopman Racing scoort twee titels en gaat testen met nieuwe BMW M2 Cup-auto: “Het wordt alleen maar breder en groter”
Formule 1

Personeelsontwikkelingen: de aero-chef van Mercedes, Eric Blandin, voegt zich bij Aston Martin

Door Peter Vader25 november 2021 · 11:02 uur1 min lezen

Aston Martin F1 heeft bevestigd dat Mercedes' hoofd van aero Eric Blandin in de toekomst zal toetreden tot het op Silverstone gevestigde Aston Martin-team. Blandin was eerder werkzaam bij Red Bull van 2005 tot 2009 voordat hij naar Ferrari verhuisde, waar hij een periode van twee jaar bij de Scuderia genoot. Vervolgens trad hij in 2011 in dienst bij Mercedes als de belangrijkste aerodynamica expert van het Brackley-team voordat hij in 2017 werd gepromoveerd tot hoofd van aero.

"We kunnen bevestigen dat Eric Blandin volgend jaar voor het Aston Martin Cognizant Formula One Team zal gaan werken", aldus een woordvoerder van het team. "Zijn exacte startdatum is nog niet bevestigd. De overgang van Mercedes AMG F1 Team naar onszelf zal in der minne verlopen."

Het team van Lawrence Stroll zit bepaald niet stil. Eerder dit jaar huurde Aston Martin, dat bezig is met het bouwen van een nieuwe ultramoderne fabriek op zijn thuisbasis in Silverstone, ex-Red Bull aero-chef Dan Fallows al in en snoepten ze Luca Furbatto weg van Alfa Romeo, als onderdeel van een grote technische herschikking bij de Britten.

P
Peter Vader
Redactie RaceXpress
Meer over F1→
Reacties (0)

Wees de eerste die reageert.

×