Pastor Maldonado kan weer rustig ademhalen of...: "PDSVA blijft bij ons"
Het Lotus F1 Team ontkent de problemen met de lucratieve sponsor PDVSA en hun protege Pastor Maldonado. Afgelopen week werd bekend dat de Venezolaanse overheid alle staatsteun aan de autosport gaat schrappen. Dat is slecht nieuws voor Maldonado, die per jaar zo’n dertig miljoen dollar ontvangt van de nationale oliemaatschappij PDVSA.
“PDVSA, met Pastor Maldonado, blijft bij ons”, bevestigde Lopez tegenover het Zwitserse Blick. “In Venezuela heeft het bedrijf de laatste stem, niet de regering.” Toch is de situatie nog altijd onzeker, omdat er een onderzoek gaande is naar fraude onder politici, onder meer op het gebied van sponsoring in diverse sporten, waaronder de racerij.
Vrijdag, zaterdag en zondag de uitslagen, de tijden en het nieuws van Kuala Lumpur. En verder elke maandag en donderdag.
Gratis, en je kunt je met één klik weer afmelden.
Wees de eerste die reageert.

TIJDSCHEMA: Formule 1 Grand Prix van Bahrein verreden in Maleisië inclusief supportprogramma

Opmerkelijk! Honda vindt geen motorprobleem bij Fernando Alonso; onderzoek gaat verder

Max Verstappen zoekt zijn weg in Sepang: "Het is te lang geleden"

