Overwinning in Canada heeft voor George Russell geen invloed op nieuwe deal
Uitgegeven door Bart • 21 juni 2025 11:35
George Russell rijdt tot nu toe het beste F1-seizoen uit zijn carričre, maar aan de andere kant beschikt de 27-jarige Brit ook over een aflopend contract. Mercedes-teambaas Toto Wolff heeft aangegeven dat de overwinning in Canada geen invloed heeft op de contractbesprekingen. Er is een tijdlijn uitgestippeld om te praten over een nieuw contract.

Russell pakte in Canada pole position en de overwinning in de race en hield op beide dagen Max Verstappen achter zich. Op de website van de F1 reageert Wolff op de contractbesprekingen. "George heeft zich al voldoende bewezen. Hij rijdt al zo lang bij ons en blijft zich ontwikkelen – de stappen die hij heeft gezet sinds zijn tijd als jonge coureur bij Williams, daarna naar Mercedes komen in een moeilijke periode, op gelijke voet met Lewis en sinds Lewis vertrok is hij duidelijk de senior rijder binnen het team geworden. Dat gaat allemaal vanzelf."
"Er spelen geen politieke spelletjes. Hij heeft simpelweg de plek ingenomen die hij verdient. De sfeer in het team is geweldig, en we hebben een soort tijdlijn afgesproken waarop we dit soort zaken willen afronden. Met al die triple-headers die we nu in juni en juli achter elkaar afwerken, maar we komen er wel. Hij is sinds zijn 16e al Mercedes-junior, net als Kimi, dus het hangt er niet van af of hij een race wint of presteert – we weten dat hij dat kan."