Organisatie Grand Prix van Japan in de stress: Zijn de coureurs wel op tijd in Suzuka?
Het gebeurt niet vaak, maar een vulkaan kan dit weekend van invloed zijn op de Japanse Grand Prix. Afgelopen zaterdag is de vulkaan op de berg Ontake, ongeveer 200 kilometer van het circuit van Suzuka tot uitbarsting gekomen, waarbij diverse mensen om het leven gekomen zijn.
Max Verstappen is al in Suzuka. Jos Verstappen besloot om op tijd af te reizen naar Japan. Niet vanwege de vulkaan-uitbarsting, maar om Max te laten wennen aan het tijdsverschil. Een goede voorbereiding is het halve werk.
Rook en giftige gassen komen nog steeds uit de vulkaan. Het Duitse Bild meldt dat net nu het Formule 1-personeel naar Japan vliegt diverse vluchten uitgesteld of geannuleerd zijn. “De race-organisatie hoopt dat alle coureurs op tijd arriveren voor de eerste vrije training op vrijdag”, meldt Bild.
Max Verstappen is al in Suzuka. Jos Verstappen besloot om op tijd af te reizen naar Japan. Niet vanwege de vulkaan-uitbarsting, maar om Max te laten wennen aan het tijdsverschil. Een goede voorbereiding is het halve werk.
Nieuwsbrief
Het racenieuws in je mail
Twee keer per week het belangrijkste autosportnieuws – en elke ochtend tijdens een raceweekend.
Gratis, en je kunt je met één klik weer afmelden.
W
Wim Boekel
Redacción RaceXpress
Comentarios (0)
Wees de eerste die reageert.
Más de F1

Lewis Hamilton verdedigt zijn ground effect-jaren met opmerkelijke bewering

Lando Norris oneens met kritiek Max Verstappen: “Genoeg plekken waar je tijd kunt pakken”

Honda onthult eerste reactie van Aston Martin op F1-problemen

Directeur circuit Zandvoort verklaart einde Dutch Grand Prix: 'We hebben te maken met een houdbaarheidsdatum'
Más noticias
18-08
