"Onze lange runs zien er goed uit en de snelheid is er ook wel, maar nog niet zo snel als Ferrari"
Valtteri Bottas was niet helemaal tevreden over zijn optreden tijdens de eerste en tweede vrije training van Bakoe. Hij vond het moeilijk om het juiste ritme te vinden en kwam uiteindelijk niet verder dan de vijfde tijd en moest hij ook Max Verstappen voor zich dulden.
"Ik ben niet helemaal blij met mijn rondes. Het is altijd lastig om hier je ritme te vinden", vertelde Bottas terugblikkend op de eerste dag. "Het was niet makkelijk om temperatuur te krijgen in de medium-banden. Maar goed hoe meer we hier rijden, hoe beter de baan wordt. Onze lange runs zien er goed uit en de snelheid is er ook wel, maar nog niet zo snel als Ferrari. Dus het wordt een moeilijk gevecht voor ons".
Vrijdag, zaterdag en zondag de uitslagen, de tijden en het nieuws van Kuala Lumpur. En verder elke maandag en donderdag.
Gratis, en je kunt je met één klik weer afmelden.
Wees de eerste die reageert.

Sergio Pérez luidt noodklok over F1-motoren na gevaarlijk moment: "Het snelheidsverschil is te gevaarlijk"

De Formule 1 keert terug op Sepang: Max Verstappen jaagt op nieuw succes tijdens Grand Prix Maleisië

Fernando Alonso: "Als we het gaspedaal intrappen en het rechte stuk op gaan, moeten we op Honda rekenen"

