Ontgroening op Suzuka: "Mijn eerste keer hier"
SUZUKA - Sergio Perez reed vandaag zijn eerste meters op het uitdagende circuit van Suzuka. Na zijn ontgroening heeft de jonge Sauber F1-coureur de twee vrije trainingen afgesloten op de 15e en 13e plaats.
"We hebben echt een goed programma kunnen afwerken", aldus de Mexicaan. "Het is mijn eerste keer hier en het is toch een vrij lastig circuit. Er zijn zeker nog punten waar ik me kan verbeteren, en daarmee meer uit ons nieuwe aerodynamische pakket halen. De bandenslijtage aan de voorkant was toch erg hoog, dus we moeten de balans voor de race nog even aanpassen."
Tekst: Johan Vis
Twee keer per week het belangrijkste autosportnieuws – en elke ochtend tijdens een raceweekend.
Gratis, en je kunt je met één klik weer afmelden.
Wees de eerste die reageert.

Jock Clear in de bres voor Vasseur en voorzichtig over Christian Horner: "Moeilijk te zeggen of zijn manier van leidinggeven bij Ferrari past"

Helmut Marko valt Ralf Schumacher bij in kritiek op Christian Horner: "Ik heb Max in de Formule 1 gebracht"

Doet Max Verstappen mee in 2027? Geen overlap datum Formule 1 en de 24 Uur van Spa


