Onder de indruk van Verstappen: "Max is de maatstaf in de Formule 1"

Max Verstappen gaat zijn titel dit jaar opnieuw proberen te prolongeren. De inzet is het binnenhalen van zijn vijfde wereldtitel. De 27-jarige Limburger kende een degelijke testweek in Bahrein, maar wordt nog niet door iedereen als de absolute favoriet gezien. McLaren maakte indruk, terwijl Red Bull nog niet helemaal zeker leek te zijn van de zaak. Toch denkt voormalig F1-coureur en de manager van Oscar Piastri, Mark Webber, dat Verstappen nog altijd de te kloppen man is.
Webber, die het bij het team van Red Bull jarenlang opnam tegen Sebastian Vettel, blijft Verstappen als de absolute referentie binnen de sport zien. De Australiër sprak bij Ziggo Sport zijn bewondering uit: "Max is de maatstaf. Hij had vorig jaar echt een uitzonderlijk seizoen. Ik keek vol bewondering toe, want hij had een auto die overduidelijk niet altijd de beste was. Brazilië was echt de genadeslag, dat was prachtig om te zien. Ik keek naar elke sector en dacht: 'wauw'."
Webber benadrukt hoe speciaal het is om een coureur als Verstappen te zien excelleren in zijn vakgebied: "Dat is waar de Formule 1 om draait, dat je zo nu en dan iemand als Max van die grote prestaties neer ziet zetten. Dat is speciaal om te zien", sluit ‘Aussie grit’ af.
Vrijdag, zaterdag en zondag de uitslagen, de tijden en het nieuws van Austin. En verder elke maandag en donderdag.
Gratis, en je kunt je met één klik weer afmelden.
Wees de eerste die reageert.

Porsche neemt grotere greep op Manthey: focus op extreme performance verder uitgebreid

Charles Leclerc blijft jagen op Max Verstappen: "Paar kleine nieuwe onderdelen geïntroduceerd, maar het is niet genoeg"

Ooit noemde hij de Honda F1-motor een 'GP2-engine', nu haalt Fernando Alonso weer uit naar Honda-motor na problemen


