Officieel: Kubica kiest voor Renault
Robert Kubica neemt volgend seizoen bij Renault de plaats in van Fernando Alonso. De Pool racete zijn gehele F1-carrière voor het BMW Sauber-team en keert nu terug naar het team waarvoor hij in 2005 al testte. De Franse constructeur benadrukte dat Kubica als eerste rijder zal fungeren binnen het team.
Kubica verving in 2006 de zeer matig presterende Jacques Villeneuve bij het team van BMW, om vervolgens met datzelfde team in 2008 mee te strijden voor het kampioenschap. Het huidige seizoen verloopt tot op heden zeer teleurstellend voor de enkelvoudige Grand Prix-winnaar, daarnaast besloot BMW volgend jaar niet meer actief te zijn in de koningsklasse van de autosport.
Vrijdag, zaterdag en zondag de uitslagen, de tijden en het nieuws van Kuala Lumpur. En verder elke maandag en donderdag.
Gratis, en je kunt je met één klik weer afmelden.
Wees de eerste die reageert.

Formule 1: "Ik ben op de rechte stukken een beetje een 'sitting duck'!"

Fred Vasseur helemaal klaar met Horner-geruchten: "Iedere keer komen we hier weer op terug"

Isack Hadjar baalt na sterke rentree: ‘Met drie races in de benen had ik tweede gestaan’

