Laatste nieuws
• Atlassian Williams F1 Team Fan Zone, gepresenteerd door Kraken, keert terug naar Austin voor de voorlaatste stop van het seizoen 2026• Nürburgring Langstrecken-Serie: Adrenaline-trio pakt de titel in zinderende finale• SPECIAL – Nederlanders schitteren in Porsche Cup-finale Hockenheimring, terwijl Keagan Masters de titel grijpt + UITSLAG• Arvid Lindblad hoopt op terugkeer van Formule 1 in India: "Met mijn roots zou dat heel speciaal zijn"• Charles Leclerc heeft geen spijt: "We kozen voor een iets andere strategie dan Max Verstappen tijdens de Virtual Safety Car"• Marcin Budkowski over loodzware F1-periode: “Dit is het einde van een veeleisende triple-header"• Resultaten: 2026 IAME Eurocup – IAME Ladies Cup op Le Mans Karting International• Atlassian Williams F1 Team Fan Zone, gepresenteerd door Kraken, keert terug naar Austin voor de voorlaatste stop van het seizoen 2026• Nürburgring Langstrecken-Serie: Adrenaline-trio pakt de titel in zinderende finale• SPECIAL – Nederlanders schitteren in Porsche Cup-finale Hockenheimring, terwijl Keagan Masters de titel grijpt + UITSLAG• Arvid Lindblad hoopt op terugkeer van Formule 1 in India: "Met mijn roots zou dat heel speciaal zijn"• Charles Leclerc heeft geen spijt: "We kozen voor een iets andere strategie dan Max Verstappen tijdens de Virtual Safety Car"• Marcin Budkowski over loodzware F1-periode: “Dit is het einde van een veeleisende triple-header"• Resultaten: 2026 IAME Eurocup – IAME Ladies Cup op Le Mans Karting International
Formule 1

OFFICIEEL: De krabbel is gezet! De Formule 1 rijdt tot 2024 op Silverstone: "De wieg van de sport"

Door Wim Boekel10 juli 2019 · 13:28 uur1 min lezen

De Grand Prix van Engeland wordt de komende vijf jaar op het circuit van Silverstone verreden. Daarmee is de Britse Formule 1-race gered, nadat de Britse Racing Drivers’ Club in 2017 de clausule brak om het contract te beëindigen. In London, zo meldt de Britse media, is maandag het contract getekend tussen de eigenaren van het circuit in Northhamptonshire en Liberty Media. Het contract zou na het raceweekend verlopen zijn, maar inmiddels heeft het Formula One Management duidelijkheid gegeven en de race bevestigd. De Britse Grand Prix staat al sinds het ontstaan van de Formule 1 op de kalender en er werd inmiddels al 51 keer gereden.

“We hebben altijd gezegd dat het ons is om een lange termijn toekomst te hebben, onze sport moet de historische locaties bewaren en Silverstone en Groot-Brittannië vertegenwoordigen de wieg van de sport, hier is het startpunt in 1950 geweest”, aldus Liberty Media CEO, Chase Carey.

Ook de voorzitter van de Racing Drivers’ Club is blij met de verlenging. “Silverstone is een van de meest iconische Grands Prix op de kalender en met zo’n rijk erfgoed. Het zou desastreus zijn voor de sport en fans als we niet in staat waren geweest om een weg vooruit te vinden”, aldus CEO John Grant.

W
Wim Boekel
Redactie RaceXpress
Meer over F1→
Reacties (0)

Wees de eerste die reageert.

×