Nyck de Vries viert 18e verjaardag met felbegeerd rijbewijs en bekeuring
SNEEK - Op de dag van zijn achttiende verjaardag stapte McLaren F1-talent Nyck de Vries uit Sneek voor het eerst met een rijbewijs achter het stuur. De wereldkampioen karten had direct zijn eerste bekeuring te pakken. Dat gebeurde woensdag voor het oog van de NOS-camera. De televisieploeg was bezig met een portret van het racetalent.
De bekeuring was niet voor een snelheidsovertreding, maar wegens onnodig links rijden. De Vries is opgenomen in het talentprogramma van het Britse Formule 1-team McLaren.
De bekeuring was niet voor een snelheidsovertreding, maar wegens onnodig links rijden. De Vries is opgenomen in het talentprogramma van het Britse Formule 1-team McLaren.
Zandvoort-weekend
Elke ochtend het raceweekend in je mail
Vrijdag, zaterdag en zondag de uitslagen, de tijden en het nieuws van Zandvoort. En verder elke maandag en donderdag.
Gratis, en je kunt je met één klik weer afmelden.
J
Johan Vis
Redacción RaceXpress
Comentarios (0)
Wees de eerste die reageert.
Más de F1

Charles Leclerc: data geeft met deze auto's geen eenduidige antwoorden meer

De volledig vernieuwde RaceXpress is live

Teambaas Max Verstappen duidelijk over progressie van Red Bull: “Niet tevreden totdat we op eigen kracht races kunnen winnen”

Netflix F1-ster zet de deur op een kier voor terugkeer in de Formule 1, maar één rol wil hij echt niet
Más noticias
17-08

