Nu met stem van Ferrari scoort Max Verstappen 21 punten meer dan Lewis Hamilton
In de verkiezing Formule 1-coureur van het Jaar 2021 onder de teambazen heeft Max Verstappen opnieuw aan het langste eind getrokken. De Red Bull-coureur kreeg op de officiële site van Formule 1 de meeste stemmen van de tien teambazen. Eerder hield Autosport dezelfde verkiezing, maar daar ontbrak de stem van Ferrari.
De teambazen mochten hun top 10 doorgeven en punten geven als de uitslag van een Grand Prix. De nummer één kreeg 25 punten, de nummer twee 18 punten en zo door tot één punt voor de nummer 10. Verstappen kreeg in totaal 213 punten en scoorde daarmee 21 meer dan Lewis Hamilton. Lando Norris sluit de top 3 af.
Verkiezing coureur van het jaar 2021 volgens de F1-teambazen:
1 Max Verstappen 213
2 Lewis Hamilton 192
3 Lando Norris 110
4 Carlos Sainz 85
5 Charles Leclerc 70
6 Fernando Alonso 69
7 Pierre Gasly 64
8 George Russell 44
9 Valtteri Bottas 43
10 Esteban Ocon 41
Twee keer per week het belangrijkste autosportnieuws – en elke ochtend tijdens een raceweekend.
Gratis, en je kunt je met één klik weer afmelden.
Wees de eerste die reageert.

Lewis Hamilton voelde zich na de GP van Singapore onwel en dat is alweer de tweede keer in drie jaar!

Atlassian Williams F1 Team Fan Zone, gepresenteerd door Kraken, keert terug naar Austin voor de voorlaatste stop van het seizoen 2026

Arvid Lindblad hoopt op terugkeer van Formule 1 in India: "Met mijn roots zou dat heel speciaal zijn"


