Formule 1

Nog altijd meningsverschil tussen Webber en Vettel: "Duitsland is toch echt beter"

Uitgegeven door Jordy Stuivenberg • 11 juni 2010 14:55

Sebastian Vettel is, in tegenstelling tot de geruchten, niet van plan zich tot en met 2015 te binden aan Red Bull Racing. Volgens recente berichten wil het Oostenrijkse F1-team het contract van het Duitse talent graag verlengen.

Vlak na het Red Bull-incident werd het contract van Mark Webber verlengd. Voor Vettel geen verrassing: “Ik wist al langer dat Mark zijn contract zou verlengen”, zei Vettel. “Ikzelf heb nog niet met de teamleiding gesproken, 2015 is ook nog wel erg ver weg.”



De strijd tussen de twee rijders van Red Bull Racing speelt zich zondag niet alleen af op het circuit, ook daarnaast wordt er volop gevochten. Duitsland en Australië nemen het in Zuid-Afrika namelijk tegen elkaar op tijdens het WK Voetbal.

“Duitsland zal winnen, want Australië is het zwakste team in onze groep. Mark denkt daar natuurlijk anders over. Dat is, zoals jullie weten, niet ons eerste meningsverschil.”

 

Reacties (0)

Wees de eerste die reageert.

MEER NIEUWS...

Babe-box

Xtra

COLUMNS