Niki Lauda geeft Mercedes de schuld: “Door de ontwikkelingen auto geschikter voor Hamilton! De 2018-auto zal..."
Uitgegeven door Daan Daniels • 1 november 2017 16:06
Mercedes heeft beloofd voor komend seizoen een wagen te bouwen die meer geschikt is voor de rijstijl van Valtteri Bottas. Niki Lauda denkt te weten waarom het gat tussen wereldkampioen Lewis Hamilton en Bottas steeds groter werd dit seizoen. “Bij de start van het seizoen was de wagen goed voor beide coureurs”, zei Lauda tegen de Finse zender C More.
“Maar door de ontwikkelingen werd de wagen geschikter voor Hamilton. De reden is meer onze schuld dan die van hem. De wagen voor komend seizoen zal niet alleen goed zijn voor Hamilton, maar ook voor die van Bottas.”
Formule 1 met Max Verstappen zakelijk de boeken in? Profiteer nu van Ziggo Zakelijk Power Promise + 3 maanden 50% korting. Kijk HIER voor vrijblijvend info en advies over Ziggo Zakelijk





Reacties (0)
Wees de eerste die reageert.