Nieuwe teambaas, nieuwe partner voor Caterham F1
Na regen komt zonneschijn. Dat moet ook het Caterham F1 Team hebben gedacht. Na het vertrek van Christijan Albers bij de Maleisische renstal, heeft men een nieuwe partner weten binnen te halen. Vanaf heden is de Mimaki aan het Caterham F1 Team gekoppeld. Het bedrijf is producent van printers en diverse bijbehorende apparatuur.
"Of het nu op de circuits of het uitdragen van een bepaald imago is, ons team is gefocust op resultaten“, verklaarde Manfredi Ravetto als nieuwe teambaas van Caterham. “Daarvoor hebben we hoogwaardige partners nodig waarbij we verzekerd zijn van kwaliteit. Mimaki heeft ons geïmponeerd met hun creatieve verscheidenheid aan oplossingen en veroverde eigenlijk direct onze harten."
Vrijdag, zaterdag en zondag de uitslagen, de tijden en het nieuws van Kuala Lumpur. En verder elke maandag en donderdag.
Gratis, en je kunt je met één klik weer afmelden.
Wees de eerste die reageert.

UPDATE: F1 Sepang opnieuw stilgelegd na problemen met diverse auto's in natte omstandigheden

Na uitstel wegens hevige regen, gaat race van start! Kan Max Verstappen net als in 2017 weer winnen in Sepang? Volg de tijden van de GP LIVE!

UPDATE: Start F1 Sepang uitgesteld door hoosbui

