Nieuwe Ferrari engineer: "Michael Schumacher had volledig gelijk, van onschatbare waarde"
Uitgegeven door Robertjan Vos van Zalingen • 26 maart 2016 19:23
Jock Clear is sinds deze winter officieel een werknemer van Ferrari. De Brit werkte eerder succesvol voor Mercedes, Williams en Brawn GP. Samen met James Allison moet Clear de Scuderia aan de eerste wereldtitel in de Formule 1 sinds 2008 helpen. Bij Ferrari werkt Clear wederom met twee topcoureurs, maar Sebastian Vettel springt er voor de engineer echt uit. Clear zegt dat hij nu volledig begrijpt waarom Michael Schumacher zo lovend was over zijn jongere landgenoot.
Dat vertelde Clear in gesprek met Speed Week: "Schumacher praatte altijd vol bewondering over Vettel, en hij had volkomen gelijk. Nu ik zelf met Sebastian werk, kan ik zeggen dat Michael geen enkele keer overdreven heeft. Het is vooral het ongelooflijke oog voor details waarmee Vettel het beste uit het personeel naar boven haalt en het team vooruit stuwt. Zijn bijdrage is van onschatbare waarde voor ons. Zijn manier van werken is precies het verschil tussen een viervoudig wereldkampioen en andere coureurs op de grid."
Wil je ook eens een Formule 1 Grand Prix bezoeken en Max Verstappen live te zien racen: Kijk hieronder vrijblijvend voor de informatie!
Formule 1 Tickets voor de Grand Prix van Spa-Francorchamps TIP Let wel op de goede tribunekaarten voor de GP van België zijn altijd snel uitverkocht! Wees er nog snel bij!
Formule 1 tickets voor de Grand Prix van Spanje Barcelona Combineer mei-vakantie van strand, zee en zon met de Formule 1.
Formule 1 tickets voor de Grand Prix van Hockenheim Duitsland
Formule 1 tickets voor de Grand Prix van Monaco





Reacties (0)
Wees de eerste die reageert.