Nieuwe 2019 Ferrari F1-auto gaat voor de pre-season Formule 1-test al de baan op
De 2019 Ferrari-bolide zal naar alle waarschijnlijkheid eerder dan de pre-season F1-test in Barcelona op het circuit verschijnen. De Italiaanse renstal plant een van de twee toegestane promotiedagen een dag voor de eerste testdag op het Circuit de Catalunya.
De Ferrari voor komend seizoen, die intern de '670' wordt genoemd, wordt officieel op 15 februari aan de wereld getoond. Twee dagen later zal op het circuit in Barcelona de promotionele kilometers worden gemaakt. 18 februari start dan de officiële test.
Tijdens promodagen mogen teams niet meer dan 100 kilometer rijden en moeten demonstratie-banden van Pirelli gebruikt worden. Bovendien moet de activiteit een marketing doeleinde hebben. Teams gebruiken deze dag vaak om de eerste kinderziektes uit de bolide te halen.
Ook over het klantenteam van Sauber wordt gezegd dat ze een vroege promotiedag houden. Die zou gepland staan voor 14 februari en gehouden worden op Ferrari's testcircuit Fiorano.
Vrijdag, zaterdag en zondag de uitslagen, de tijden en het nieuws van Austin. En verder elke maandag en donderdag.
Gratis, en je kunt je met één klik weer afmelden.
Wees de eerste die reageert.

Lewis Hamilton spreekt Max Verstappen tegen na kritiek op asfalt in Austin: "Ik ben 42 en mijn rug is prima"

VIDEO - Max Verstappen grijpt naar pijnstillers in Austin: "Mijn rug ziet er niet goed uit" + FOTO'S

Racing Bulls tevreden in Austin: "Beide coureurs gebruikte de updates optimaal!"

