Laatste nieuws
• Porsche neemt grotere greep op Manthey: focus op extreme performance verder uitgebreid• Thomas Preining kampioen! Eindstand DTM 2026 Kampioenschap rijders + Eindstand DTM Kampioenschap Teams 2026• Charles Leclerc blijft jagen op Max Verstappen: "Paar kleine nieuwe onderdelen geïntroduceerd, maar het is niet genoeg"• Ooit noemde hij de Honda F1-motor een 'GP2-engine', nu haalt Fernando Alonso weer uit naar Honda-motor na problemen• Kasper Schormans en Rocco Coronel zorgen voor Hollands feestje! MP Motorsport teamkampioen Spaans F4 2026• Lando Norris komt terug op zijn woorden na botsing met Oscar Piastri: "Het was mijn fout! Ik heb het team teleurgesteld"• Hamilton gooide eigen ramen in door niet te pitten onder VSC - “Op de radio was het glashelder”• Porsche neemt grotere greep op Manthey: focus op extreme performance verder uitgebreid• Thomas Preining kampioen! Eindstand DTM 2026 Kampioenschap rijders + Eindstand DTM Kampioenschap Teams 2026• Charles Leclerc blijft jagen op Max Verstappen: "Paar kleine nieuwe onderdelen geïntroduceerd, maar het is niet genoeg"• Ooit noemde hij de Honda F1-motor een 'GP2-engine', nu haalt Fernando Alonso weer uit naar Honda-motor na problemen• Kasper Schormans en Rocco Coronel zorgen voor Hollands feestje! MP Motorsport teamkampioen Spaans F4 2026• Lando Norris komt terug op zijn woorden na botsing met Oscar Piastri: "Het was mijn fout! Ik heb het team teleurgesteld"• Hamilton gooide eigen ramen in door niet te pitten onder VSC - “Op de radio was het glashelder”
Formule 1

Nico Rosberg: "Andere teams hebben dat beter voor elkaar"

Door William Brugman13 mei 2012 · 09:11 uur1 min lezen

Nico Rosberg zal tijdens de F1 GP van Spanje vanaf de zesde positie starten. De winnaar van de GP van China heeft zich voor teammaatje Michael Schumacher geplaatst die er bewust voor koos om geen tijd neer te zetten en op die manier banden te sparen. Ondanks dat de concurrentie sterker dan ooit is ziet Rosberg de race met vertrouwen tegemoet.

“Het was een spannende kwalificatie en we hebben er het maximale uit gehaald. Het was behoorlijk uitdagend om de juiste afstelling voor de banden te vinden en er zijn een paar andere teams die dat beter voor elkaar hadden”.

“Ik heb er echter vertrouwen in dat we met een goede strategie nog wel wat plaatsen kunnen winnen. Het is een totaal onvoorspelbaar seizoen tot nu toe en erg interessant om te zien dat er weer nieuwe gezichten vooraan meedoen”.

W
William Brugman
Redactie RaceXpress
Meer over F1→
Reacties (0)

Wees de eerste die reageert.

×