Nico Hulkenberg: "Omdat iedereen iets minder goed voorbereid aan de race begint na de rode vlaggen, kan er..."
Uitgegeven door HJ van Keulen • 4 oktober 2025 20:01
Stake F1 Team KICK Sauber plaatste één auto net buiten de top tien in een spannende kwalificatiesessie voor de Grand Prix van Singapore. Onder de schijnwerpers van Marina Bay leverde Nico Hulkenberg een sterke prestatie door in Q2 een aantal foutloze ronden neer te zetten en daarmee P11 veilig te stellen – hij miste een plek in Q3 op slechts 0,065 seconden.

"Ik ben best tevreden met de kwalificatie van vandaag. Mijn ronden waren netjes en ik heb gedurende de hele sessie goede vooruitgang geboekt", blikte Hulkenberg terug. "Startpositie 11 is niet slecht en we hebben een extra set zachte banden voor morgen."
"Omdat iedereen iets minder goed voorbereid aan de race begint na de rode vlaggen van gisteren, toen niemand echt goede lange runs kon rijden, kunnen er wel eens verrassingen zijn. Zoals altijd zal de strategie afhangen van hoe de race verloopt, maar we zullen er alles aan doen om er het maximale uit te halen."




