Formule 1

Nico Hulkenberg en zijn thuisrace in Monaco: "Wakker worden in je eigen bed en naar het circuit gaan met je scooter"

Uitgegeven door HJ van Keulen • 22 mei 2025 12:47

Stake F1 Team KICK Sauber is in Monte Carlo voor ronde 8 van het wereldkampioenschap Formule 1 2025: de Grand Prix van Monaco. Als de tweede etappe van de Europese triple-header is de race het kroonjuweel van de F1-kalender - waar precisie en focus langs de vangrails essentieel zijn.

Nico Hulkenberg

Monaco is een van de meest extreme circuits op de kalender, met zijn smalle straten die geen ruimte laten voor fouten. Een sterke kwalificatie is absoluut cruciaal voor een goed race-resultaat. De race van dit jaar daagt de teams uit om te werken met een verplichte tweestopsstrategie.

Nico Hulkenberg zei: “Monaco is een race als geen ander en zeker een van mijn favorieten. Wakker worden in je eigen bed en naar het circuit gaan met je scooter is iets waar ik echt van geniet. Het racen zelf is erg veeleisend en draait om precisie en het zal interessant zijn om te zien welke invloed de twee verplichte pitstops op zondag op de race zullen hebben. We willen het positieve gevoel meenemen van een schone en goed uitgevoerde race in Imola. Natuurlijk hebben we nog wat werk te doen en we blijven pushen om ons pakket te verbeteren, zodat we consistent voor de punten kunnen vechten.”

 

MEER NIEUWS...
P1 Travel - Bezoek je droomevenement!

Babe-box

Xtra

COLUMNS