Nick Wirth: "Betrouwbaarheid moet veel beter worden"
Nick Wirth, de technisch directeur van Virgin en tevens verantwoordelijk voor het ontwerp van de eerste wagen van de nieuwe renstal, heeft toegegeven dat de hydraulische problemen tijdens de F1-testweek in Jerez het testprogramma van het team vertraagd hebben.
De eerste testweek werd gekenmerkt door problemen met de voorvleugel, waardoor er weinig gereden kon worden. Deze week bleven alle onderdelen op de auto zitten, maar gooide de hydrauliek roet in het eten. Het is dan ook zaak dat het team de betrouwbaarheid van de wagen nog voor de start van het seizoen in Bahrein verbeterd. Het heeft daarvoor nog een week in Barcelona.
“Ondanks het feit dat we er alles aan gedaan hebben om de hydraulische problemen, die ons de hele week achtervolgden, op te lossen, is dit niet gelukt met de voor ons beschikbare onderdelen.
“Het probleem was dat we steeds olie verloren onder het rijden, daarom konden we maar korte runs doen. We hopen dan ook nieuwe onderdelen mee te kunnen nemen naar Barcelona, zodat we daar het probleem kunnen oplossen. We moeten ons dus richten op de betrouwbaarheid, ook al hadden we graag nieuwe aerodynamische onderdelen willen introduceren in Bahrein.”
Vrijdag, zaterdag en zondag de uitslagen, de tijden en het nieuws van Marina Bay. En verder elke maandag en donderdag.
Gratis, en je kunt je met één klik weer afmelden.
Wees de eerste die reageert.

Wat betekent overwinning van Max Verstappen voor Ford? "Een van de moeilijkste prestaties in de sport"

Max Verstappen aast op eerste zege in Singapore: "Ik heb hier nog iets recht te zetten"

F1-coureurs botsen over koelvesten tijdens hitteweekend in Singapore: "Het zou verboden moeten worden"

