Formule 1

'Netflix-held' van Drive to Survive verwacht een intense strijd in de Formule 1 tussen de topteams, maar voorspelt 'verrassing'

Uitgegeven door Bas Kaligis • 11 maart 2025 13:42

Voormalig Haas F1-teambaas en Netflix-hit Guenther Steiner verwacht dat Ferrari de grote verrassing van het Formule 1-seizoen kan worden. De Italiaan ziet de Scuderia Ferrari samen met McLaren als de sterkste combinaties op de grid bij de start van het nieuwe seizoen.

Lewis Hamilton Ferrari F1


Met de komst van zevenvoudig wereldkampioen F1 Lewis Hamilton van Mercedes staat Ferrari extra in de schijnwerpers. De Brit jaagt op zijn achtste wereldtitel en heeft volgens Steiner de juiste omgeving gevonden om dat te bereiken.

Steiner legt uit waarom hij hoge verwachtingen heeft van het iconische team uit Maranello. "Omdat ze al heel lang geen kampioenschap hebben gewonnen, en ik denk dat ze vorig jaar de essentie hebben begrepen van wat ze doen", vertelt de Italiaan. "De motivatie is er duidelijk, van Fred, van Lewis om eindelijk dit kampioenschap te pakken."

De 'Netflix-held' van Drive to Survive verwacht een intense strijd tussen de topteams, maar ziet een voordeel voor Ferrari en McLaren vanwege hun rijdersbezetting. "Ik verwacht dat zij de snelste auto’s hebben dit jaar", stelt Steiner. "De andere komen dichtbij, maar als teams zijn zij het sterkst. Ook qua rijders, want ze hebben allebei ervaren mensen."

Red Bull en Mercedes hebben volgens Steiner een nadeel vanwege hun rookies Liam Lawson en Kimi Antonelli. "Zij zijn rookies, ze moeten nog leren. Ze kunnen heel goed zijn, maar hebben tijd nodig", legt hij uit. "Ferrari heeft vorig jaar aan het einde van het seizoen grote stappen gemaakt. Ze zijn veel beter geworden."

"Misschien wint Lewis het achtste wereldkampioenschap... Dat is moeilijk omdat hij ook een zeer sterke teamgenoot heeft, maar het goede voor ons is dat het interessant wordt, er zal niets saai zijn dit jaar"", aldus Steiner.

 

MEER NIEUWS...
P1 Travel - Bezoek je droomevenement!

Babe-box

Xtra

COLUMNS