Michael Schumacher terug naar oude liefde + FOTO’S
Michael Schumacher heeft na zijn actieve carrière in de Formule 1 genoeg tijd om zich bezig te houden met de leuke dingen in het leven, zoals het beoefenen van één van zijn grote liefdes: motorrijden. De zevenvoudig F1-wereldkampioen was afgelopen weekend uitgenodigd door persoonlijke sponsor Monster Energy om met een aantal grote namen uit de motorsport een aantal ronden te rijden op het Franse circuit van Paul Ricard.
Zo kwam Schumacher in actie met negentienvoudig winnaar van de Isle of Man John McGuinness, voormalig motorcoureur Randy Mamola, Moto2-coureur Pol Espargaro en Keith Flint van de muziekband The Prodigy.
Hoewel Schumacher afgelopen weekend in actie kwam in Frankrijk, is de Duitser niet stil gaan zitten, want aankomend weekend komt hij alweer in actie in Thailand tijdens de jaarlijkse Race of Champions.
Vrijdag, zaterdag en zondag de uitslagen, de tijden en het nieuws van Kuala Lumpur. En verder elke maandag en donderdag.
Gratis, en je kunt je met één klik weer afmelden.
Wees de eerste die reageert.

TIJDSCHEMA: Formule 1 Grand Prix van Bahrein, die gehouden wordt in Maleisië + supportprogramma

Audi Revolut F1 Team kent positieve start van de 2026 Grand Prix van Bahrein in Maleisië

Audi Revolut F1 Team onthult visie voor nieuwe thuisbasis in Hinwil, Zwitserland



