Mercedesopperhoofd: “We zijn hongerig en nog niet tevreden”
Aan de top komen is moeilijk, maar aan de top blijven is nog vele malen lastiger. Toch heeft het Mercedes F1 Team er alle vertrouwen in dat het ook dit jaar de boventoon kan voeren. Er is in elk geval nog geen sprake van verzadiging binnen de legendarische renstal, zo heeft chief executive Dieter Zetsche laten weten.
“We zijn hongerig en nog niet tevreden”, stelde Zetsche op de Geneva Motor Show, om daar in Gazzetta dello Sport aan toe te voegen: “We hebben in de winter hard gewerkt en we hebben een goede auto. Maar we weten pas na de eerste race waar we staan.” Eerder liet Mercedes Motorsport-baas Toto Wolff al weten dat hij graag in de voetsporen treedt van teams als Ferrari en Red Bull met het behalen van meerdere titels op rij. Gezien de indrukwekkende vorm van de MGP W06 tijdens de wintertests lijkt dat dit seizoen zeker tot de mogelijkheden te behoren.
Vrijdag, zaterdag en zondag de uitslagen, de tijden en het nieuws van Kuala Lumpur. En verder elke maandag en donderdag.
Gratis, en je kunt je met één klik weer afmelden.
Wees de eerste die reageert.

Fred Vasseur helemaal klaar met Horner-geruchten: "Iedere keer komen we hier weer op terug"

Isack Hadjar baalt na sterke rentree: ‘Met drie races in de benen had ik tweede gestaan’

Ferrari in de knel: Hamilton onthult probleem in Bakoe, want niet alleen motorvermogen speelt SF-26 parten

