Mercedes komt bij volgende GP met upgrades: "Nog altijd 30 seconden achter de winnaar"

Mercedes komt bij de volgende race in Imola met de lang verwachte upgrades. Het is de vraag hoeveel winst die gaan opleveren. In Miami moest George Russell zich tevreden stellen met de vierde plaats en was de achterstand op winnaar Max Verstappen nog altijd fors met meer dan 30 seconden. Russell kijkt dan ook uit naar de upgrades die in Imola gaan komen.
"Eerlijk gezegd voelde deze race heel goed, het was even geleden dat we goede inhaalacties konden doen", vertelde Russell na de race voor de camera van Sky Sports F1. "Onze snelheid was relatief sterk en ik voelde me goed in de auto. Dat stemde me wel tevreden. Natuurlijk had ik liever drie posities hoger gestaan, maar we weten waar we staan en P4 was vandaag het maximale. Het was een goede dag en hier kunnen we mee verder."
Over twee weken wacht voor Russell de race in Imola. "De verwachtingen zijn hooggespannen, maar we staan hier nog altijd meer dan 30 seconden achter de leiders en het gat naar Fernando was er ook nog. Ik weet zeker dat we een stap in de goede richting gaan zetten. De auto is nu nog wat onvoorspelbaar, dus hopelijk worden onze verwachtingen werkelijkheid."
Vrijdag, zaterdag en zondag de uitslagen, de tijden en het nieuws van Marina Bay. En verder elke maandag en donderdag.
Gratis, en je kunt je met één klik weer afmelden.
Wees de eerste die reageert.

Valtteri Bottas met de fietst vanaf Kuala Lumpur helemaal naar Singapore

Isack Hadjar woedend na batterijprobleem dat hem podium kost in Bahrain

Cadillac Formula 1 Team beleeft moeilijke en bewogen race in Maleisië: Bottas met zijn MAC-26 vast in de grindbak

