'Mercedes en Lewis Hamilton bereiken akkoord over 1-jarig contract'
Mercedes en Lewis Hamilton hebben dan eindelijk overeenstemming bereikt in de langdurig contractsoap. Dat schrijft F1 Insider. De contractverlenging zou deze week bekend gemaakt gaan worden. De 36-jarige Brit, die vorig jaar zijn zevende wereldtitel in de Formule 1 veroverde, zou op het punt staan een 1-jarig contract te ondertekenen met een optie op een tweede seizoen.
Het salaris van Hamilton blijft gelijk met 40 miljoen euro per jaar, maar de coureur krijgt wel twee plaatsen op zijn helm en overall waar hij eigen sponsoren op mag zetten. Dat levert de succesvolle coureur toch nog extra inkomsten op. Volgens geruchten zou Hamilton meer dan 50 miljoen euro salaris willen opstrijken, maar hij zou nu toch water bij de wijn hebben gedaan.
Wordt ongetwijfeld weer vervolgd...
Ben jij al een nieuw gratis lid van ons RaceXpress Youtube-kanaal? En wil je nog meer genieten van heerlijke raceactie van de Formula 1 of auto- en motorsport of karting? Abonneer je dan ook op ons RaceXpress YouTube-kanaal!
Vrijdag, zaterdag en zondag de uitslagen, de tijden en het nieuws van Kuala Lumpur. En verder elke maandag en donderdag.
Gratis, en je kunt je met één klik weer afmelden.
Wees de eerste die reageert.

Max Verstappen trekt zich niets aan van belastingkwesties rond mogelijke Imola-race: "Je moet het gewoon betalen"

F1-coureurs niet enthousiast over finale in Imola vanwege niet geïnde belastingen: "Geen enkele coureur wil daarheen"

Oscar Piastri ziet geen probleem in vriendschappen tussen F1-coureurs, in tegenstelling tot McLaren CEO Zak Brown

