Laatste nieuws
• Porsche neemt grotere greep op Manthey: focus op extreme performance verder uitgebreid• Thomas Preining kampioen! Eindstand DTM 2026 Kampioenschap rijders + Eindstand DTM Kampioenschap Teams 2026• Charles Leclerc blijft jagen op Max Verstappen: "Paar kleine nieuwe onderdelen geïntroduceerd, maar het is niet genoeg"• Ooit noemde hij de Honda F1-motor een 'GP2-engine', nu haalt Fernando Alonso weer uit naar Honda-motor na problemen• Kasper Schormans en Rocco Coronel zorgen voor Hollands feestje! MP Motorsport teamkampioen Spaans F4 2026• Lando Norris komt terug op zijn woorden na botsing met Oscar Piastri: "Het was mijn fout! Ik heb het team teleurgesteld"• Hamilton gooide eigen ramen in door niet te pitten onder VSC - “Op de radio was het glashelder”• Porsche neemt grotere greep op Manthey: focus op extreme performance verder uitgebreid• Thomas Preining kampioen! Eindstand DTM 2026 Kampioenschap rijders + Eindstand DTM Kampioenschap Teams 2026• Charles Leclerc blijft jagen op Max Verstappen: "Paar kleine nieuwe onderdelen geïntroduceerd, maar het is niet genoeg"• Ooit noemde hij de Honda F1-motor een 'GP2-engine', nu haalt Fernando Alonso weer uit naar Honda-motor na problemen• Kasper Schormans en Rocco Coronel zorgen voor Hollands feestje! MP Motorsport teamkampioen Spaans F4 2026• Lando Norris komt terug op zijn woorden na botsing met Oscar Piastri: "Het was mijn fout! Ik heb het team teleurgesteld"• Hamilton gooide eigen ramen in door niet te pitten onder VSC - “Op de radio was het glashelder”
Formule 1

McLaren steekt beschuldigende vinger uit naar Max Verstappen: "De bocht was van Carlos"

Door Wim Boekel1 april 2019 · 17:05 uur1 min lezen

Carlos Sainz en Max Verstappen raakten elkaar bij een inhaalactie van de McLaren-coureur op de Nederlander. Het zorgde ervoor dat de F1-coureur uit Spanje terug naar de pits moest met schade. Volgens de directeur van het team uit Woking had Verstappen ruimte moeten maken.

“Gebaseerd op de onboard-beelden, zou ik zeggen dat de bocht van Carlos was”, neemt Zak Brown het op voor zijn coureur tegenover Motorsport-Total. “Het was een race-incident, maar Carlos reed ver genoeg voor hem, dus dat betekent dat de bocht de zijne was. Dat betekent ook dat Max ruimte had moeten geven. We weten, helaas, dat hij dat niet doet.”

Voor Sainz was Bahrein overigens alweer zijn tweede uitvalbeurt in twee races. In Australië stopte de MGU-K er mee, maar de McLaren-directeur gelooft dat zijn coureur anders wel degelijk punten had gepakt. “Op dat moment in de race was Carlos in ieder geval toch sneller dan Max. Ik zou zeggen dat zonder het incident, hij vierde was geworden, maar...”, voegde de Amerikaan daar nog aan toe.

W
Wim Boekel
Redactie RaceXpress
Meer over F1→
Reacties (0)

Wees de eerste die reageert.

×