Laatste nieuws
• Atlassian Williams F1 Team Fan Zone, gepresenteerd door Kraken, keert terug naar Austin voor de voorlaatste stop van het seizoen 2026• Nürburgring Langstrecken-Serie: Adrenaline-trio pakt de titel in zinderende finale• SPECIAL – Nederlanders schitteren in Porsche Cup-finale Hockenheimring, terwijl Keagan Masters de titel grijpt + UITSLAG• Arvid Lindblad hoopt op terugkeer van Formule 1 in India: "Met mijn roots zou dat heel speciaal zijn"• Charles Leclerc heeft geen spijt: "We kozen voor een iets andere strategie dan Max Verstappen tijdens de Virtual Safety Car"• Marcin Budkowski over loodzware F1-periode: “Dit is het einde van een veeleisende triple-header"• Resultaten: 2026 IAME Eurocup – IAME Ladies Cup op Le Mans Karting International• Atlassian Williams F1 Team Fan Zone, gepresenteerd door Kraken, keert terug naar Austin voor de voorlaatste stop van het seizoen 2026• Nürburgring Langstrecken-Serie: Adrenaline-trio pakt de titel in zinderende finale• SPECIAL – Nederlanders schitteren in Porsche Cup-finale Hockenheimring, terwijl Keagan Masters de titel grijpt + UITSLAG• Arvid Lindblad hoopt op terugkeer van Formule 1 in India: "Met mijn roots zou dat heel speciaal zijn"• Charles Leclerc heeft geen spijt: "We kozen voor een iets andere strategie dan Max Verstappen tijdens de Virtual Safety Car"• Marcin Budkowski over loodzware F1-periode: “Dit is het einde van een veeleisende triple-header"• Resultaten: 2026 IAME Eurocup – IAME Ladies Cup op Le Mans Karting International
Formule 1

McLaren-opperhoofd blijft bij teamleden in quarantaine: "Ik ben solidair met het team"

Door Bart14 maart 2020 · 16:05 uur1 min lezen

Nadat de Grand Prix van Australië werd afgelast, vlogen veel F1-coureurs direct terug naar Europa. Daar begint voor veel teamleden, staf en coureurs een periode van 14 dagen in zelfisolatie of quarantaine. Maar dat geldt niet voor McLaren F1-teambaas Andreas Seidl. De man die de beslissing nam om het team terug te trekken, blijft bij de 15 teamleden die in Melbourne in quarantaine moeten blijven.

Bij een medewerker van McLaren werd het coronavirus vastgesteld en dat was de aanleiding voor het afblazen van de Grand Prix. "Ik heb de hele nacht contact met het team gehouden en blijf ook nu bij hen in Melbourne", zegt Seidl in gesprek met Auto Bild. "Ik ben solidair met het team."

"Ik moest meteen reageren", zeg Seidl over het moment dat hij hoorde over de positieve test. "En mijn beslissing werd volledig gesteund door de eigenaren van het team. Voor mij was er geen andere optie mogelijk. In zo'n situatie is de veiligheid van mijn medewerkers topprioriteit."

B
Bart
Redactie RaceXpress
Meer over F1→
Reacties (0)

Wees de eerste die reageert.

×