McLaren-leiding niet bang voor loerende Verstappen: “Ik denk dat we iets gevonden hebben”
Uitgegeven door Frank Korsel • 24 oktober 2025 05:46
McLaren leek lange tijd ongenaakbaar in de titelstrijd. Hoewel de constructeurstitel binnen is, is het allesbehalve zeker dat Lando Norris of Oscar Piastri het rijderskampioenschap winnen, want de afgelopen weken is het beeld gekanteld. Max Verstappen heeft flink terrein goedgemaakt en de spanning in het kampioenschap volledig teruggebracht. Toch blijft McLaren opvallend volgens insiders rustig.

Sky Sports F1-commentator David Croft sprak met teambaas Andrea Stella en kreeg een helder beeld van de situatie. “Hij zei dat ze veel tijd in de pitbox hadden verloren”, aldus Croft in The F1 Show. “Ze konden de auto niet zo agressief afstellen als ze wilden.”
McLaren domineerde in het eerste deel van het seizoen en won nagenoeg alle races. Maar de laatste weken kwam Verstappen als een duveltje uit een doosje.
Na de zomerstop eindigde Verstappen twee keer als tweede, won hij een sprintrace en won hij drie Grands Prix. Toch klinkt Stella niet ongerust. “We weten waar onze sterke punten liggen”, vertelde hij volgens Croft. “Mexico en Brazilië zouden ons goed moeten liggen, zeker als het droog blijft. In Qatar en Abu Dhabi zien we ook kansen. Alleen Vegas kan tricky worden, maar ook daar denken we iets gevonden te hebben.”
Croft stelt dat hij geen paniek voelde binnen de leiding van McLaren: “Ze geloven dat hun pakket nog steeds competitief is. De auto heeft potentie, ze moeten hem alleen beter benutten.”




