McLaren F1 zelf niet zo positief over Spa: "Afwachten hoe de update van Honda gaat werken"
Honda bracht eerder deze week nog een groot verhaal dat de motor in Spa op het niveau van Ferrari is. McLaren zwakt die verhalen echter af in de aanloop naar het weekend op Spa-Francorchamps. De Britten willen in de tweede helft van het seizoen een grote inhaalslag slaan, maar op Spa en Monza moeten we geen wonderen verwachten van de mannen uit Woking. Volgens McLaren teambaas Eric Boullier gaat zijn team pas in Singapore een grote sprong maken.
Dat zei de Fransman in zijn vooruitblik naar het weekend in de Ardennen: "Spa is een geweldig circuit, misschien wel de mooiste baan op de kalender. Het is heel spectaculair, maar de unieke eisen die het circuit aan het vermogen en de downforce stelt zijn niet gunstig voor ons. Daarom temperen we het optimisme, we moeten waarschijnlijk tot Singapore wachten voordat we de vruchten van ons harde werk kunnen plukken. Daarnaast is het afwachten hoe goed de update van Honda gaat werken. Zij zijn echter vol vertrouwen, maar we gaan het zien."
Vrijdag, zaterdag en zondag de uitslagen, de tijden en het nieuws van Kuala Lumpur. En verder elke maandag en donderdag.
Gratis, en je kunt je met één klik weer afmelden.
Wees de eerste die reageert.

Segio Perez viert 330e F1-wedstrijd met demorun in Paseo de la Reforma Mexico

De Grand Prix van Mexico maakt entertainmentprogramma compleet met Disclosure DJ Set

FIA wijst ‘ongekende combinatie’ aan als oorzaak van chaos tijdens formatieronde

