‘McLaren F1 Team werkt aan tweepuntsneus a la Lotus’
Het McLaren F1 Team bekijkt de mogelijkheid om tijdens de aanstaande Grand Prix van Spanje in actie te komen met een tweepuntsneus zoals ook het Lotus F1 Team gebruikt. De renstal uit Woking begon het seizoen met twee podiumfinishes in Melbourne maar zakte de afgelopen weken ver weg. Teambazen Eric Boullier en Jonathan Neale hebben de afgelopen weken diverse nieuwe mensen aangetrokken om het tij zo snel mogelijk te keren. Onder hen twee vooraanstaande aerodynamici van Sauber en Lotus.
Diverse internationale media schrijven dat McLaren in Spanje een aerodynamische ommekeer gaat maken. Volgens het Italiaanse Onmicorse test het team al enkele weken de neusoplossing van Lotus in de windtunnel en probeert het concept verder te optimaliseren. Door de ruimte tussen de twee punten kan er meer lucht onder de auto doorstromen, wat meer neerwaartse druk moet opleveren.
Vrijdag, zaterdag en zondag de uitslagen, de tijden en het nieuws van Kuala Lumpur. En verder elke maandag en donderdag.
Gratis, en je kunt je met één klik weer afmelden.
Wees de eerste die reageert.

TIJDSCHEMA: Formule 1 Grand Prix van Bahrein verreden in Maleisië inclusief supportprogramma

Opmerkelijk! Honda vindt geen motorprobleem bij Fernando Alonso; onderzoek gaat verder

Max Verstappen zoekt zijn weg in Sepang: "Het is te lang geleden"


