Max Verstappen wil zich herpakken op Ferrari-territorium: “Veel werk te doen”
Uitgegeven door Frank Korsel • 29 augustus 2024 15:01
Max Verstappen blikt vooruit op de Grote Prijs van Italië op het legendarische circuit van Monza. Na een tegenvallende thuisrace in Zandvoort, waar hij voor het eerst niet wist te winnen, is de Nederlandse Red Bull-coureur erop gebrand om zich te herpakken in Monza.

"We waren teleurgesteld over het resultaat in Zandvoort, want je wilt altijd winnen voor je thuispubliek. Maar we zijn klaar voor een nieuwe raceweek. Er is veel werk te doen en het team heeft hard gewerkt om de juiste afstelling en balans van de auto te vinden", laat Verstappen weten op Verstappen.com.
"Monza is natuurlijk een ontzettend snel circuit, dus we zullen zien hoe het hier deze week gaat. Er is veel nieuw, zoals het asfalt en de kerbs, dus we hebben veel werk te doen om ervoor te zorgen dat we competitief zijn", gaat de drievoudig wereldkampioen verder.
Waar vorig weekend de Orange Army de sfeer bepaalde, zullen de tienduizenden uitzinnige Tifosi juicen voor Ferrari. Toch kan Verstappen geniet van de passie die er is: "De fans zijn hier erg gepassioneerd en komen altijd in groten getale. Het weer lijkt deze week ook goed te zijn. Het is fijn om op een old-school circuit te zijn, dus we zullen zien wat de week brengt."




