Max Verstappen: "We deden niets onder voor de Red Bulls"
Max Verstappen klom tijdens de Grand Prix op van de twintigste startplaats naar een twaalfde positie aan de finish. Geheel tevreden was de Limburger niet, want zonder de drive through-penalty had hij naar eigen zeggen in de punten kunnen eindigen.
Na afloop van de wedstrijd sprak Verstappen met de media over zijn race. “Het is jammer dat we wederom zoveel problemen hadden, want anders hadden er punten ingezeten. Aan de andere kant was de race zelf heel goed. Ik heb weinig fouten gemaakt, ben naar voren gekomen en was constant. Dat is belangrijk. Zeker als je zo’n lastige wedstrijd tegemoet gaat, is het belangrijk om constant te rijden.”
Het was belangrijk om elke ronde constant te zijn en dat is goed gelukt, net als het inhalen. Daar ben ik tevreden over.” Hoewel Verstappen halverwege de race niet verwachtte nog om punten te knokken, was hij wel tevreden over de snelheid die hij kon rijden met zijn bolide. “We deden niets onder voor de Red Bulls.”
In de eerste chicane maakte Verstappen een mooie inhaalactie op Felipe Nasr. De 17-jarige ging buitenom voorbij aan de Sauber. De actie had hij van tevoren thuis geoefend in de simulator. “Ik deed alles exact hetzelfde. Het is altijd goed om te weten hoeveel ruimte je hebt. Met simracen leer je hoe ver je kan gaan, dus ik denk dat dit soort sessie heel nuttig zijn. Ook voor Spa heb ik op deze manier geoefend en het werkte dus beide keren.”
Vrijdag, zaterdag en zondag de uitslagen, de tijden en het nieuws van Austin. En verder elke maandag en donderdag.
Gratis, en je kunt je met één klik weer afmelden.
Wees de eerste die reageert.

Hoogtepunt voor Nico Hülkenberg, dieptepunt voor Gabriel Bortoleto

In groot contrast met Max Verstappen kreeg Isack Hadjar geen kans: "Het was echt een nachtmerrie"

Max Verstappen krijgt de aankomende drie races een andere race-engineer


