Formule 1

Max Verstappen test op Spa-Francorchamps - Raymond Vermeulen: "We mogen alleen maar blij zijn dat hij dat zo doet"

Uitgegeven door Bas Kaligis • 17 juni 2025 17:03

Max Verstappen heeft vandaag getest op het Circuit van Spa-Francorchamps. Voor Verstappen is dit testen op het Belgische circuit in de GT3-raceauto niet alleen een fijne uitlaadklep. De viervoudig wereldkampioen Formule 1 werkte aan de laatste details voor het aankomende endurance-evenement. Raymond Vermeulen, manager van Max Verstappen, bevestigde dat de coureur zelf wilde testen.

Verstappen Spa-Francorchamps

Het testen op Spa dient als voorbereiding op een belangrijk evenement. Max Verstappen wil nog verbetering vinden in de prestaties van hun GT3-auto. Het team vroeg hem specifiek om deze testsessie uit te voeren met de Aston Martin.

"Max is de laatste voorbereiding aan het doen voor de 24 uur van Spa. Dus kijken of hij nog iets uit de auto kan halen", legde Raymond Vermeulen uit tegenover RaceXpress. "De professionele GT-rijders van het team mogen zelf niet meer testen volgens de regels."

Voor Verstappen vormt het GT-racen een welkome afwisseling van de Formule 1. Hij blijft nauw betrokken bij het GT3-programma van zijn team. De Nederlandse coureur heeft zelfs een simulatierijder opgeleid die nu kansen krijgt in de racerij.

"Na de testsessie keert Verstappen vanavond terug naar huis", benadrukte Vermeulen. "Het team heeft nog een druk schema voor de rest van het seizoen." Na Spa volgen nog races in de GT World Challenge Sprint en DTM met Ferrari-auto's.

"Voor Max is het allemaal een vorm van ontspanning en relaxen. En dan kunnen we alleen maar blij zijn dat hij dat zo doet", aldus Raymond Vermeulen.

 

MEER NIEUWS...

Babe-box

Xtra

COLUMNS