Formule 1

Max Verstappen snapt niks van langzame Ferrari's: "Ik kan niet voor hen praten en wil dat ook niet"

Uitgegeven door Johann Petermann • 30 augustus 2020 04:02

Het loopt dit seizoen alles behalve goed bij Ferrari. De Italiaanse renformatie wist vorig jaar nog de Grand Prix van België te winnen. Maar dit jaar zijn de rode bolides verder onderaan de tijdenlijst terug te vinden. Max Verstappen snapt niks van deze plotselinge achteruitgang.


Het team gevestigd in Maranello was in de tweede vrije training maar liefst 1,3 seconden langzamer dan vorig jaar, daar waar de meeste teams ruim sneller waren ten opzichte van vorig jaar. Zowel Red Bull als Mercedes waren meer dan een seconde sneller bijvoorbeeld.

Aan de afstelling van de vleugel ligt het niet aan volgens Verstappen: "Het is niet gemakkelijk om de juiste afstelling te vinden. Maar veel verschil gaat het niet maken. De verschillende afstellingen zitten binnen een tiende van elkaar dus zelfs als je een grote, oude vleugel erop zet zou je dezelfde rondetijden als vorig jaar moeten rijden."


Verder wil de Nederlander er weinig woorden aan vuil maken en besluit wijselijk om zich op zijn eigen prestaties te richten: "Ik kan niet voor hen praten en wil dat ook niet. Ik kan het niet beoordelen. Ik focus mezelf gewoon wat er gebeurt in mijn team. Dat is het belangrijkste denk ik," aldus Verstappen.

 

Reacties (0)

Wees de eerste die reageert.

MEER NIEUWS...

Babe-box

Xtra

COLUMNS