Max Verstappen snapt echt niet waar Mercedes mee bezig is: "Hun vloer is het meest flexibel van allemaal"
De FIA gaat vanaf de Grand Prix van Frankrijk extra testen doen om porpoising aan te pakken. In een toevoeging op de Technical Directive werd erbij vermeld dat ook flexibele vloeren wordt gecontroleerd. Mercedes-teambaas Toto Wolff reageerde geschokt, maar Max Verstappen snapt de tactiek van de rivaal niet helemaal.
De vloer mag volgens de regels maximaal 2 mm doorbuigen, maar volgens de FIA loopt dat bij sommige teams op tot 6 mm. Verstappen gaf eerder al aan dat hij het jammer zou vinden als de regels middenin het seizoen worden aangepast. Nu zet de Red Bull-coureur vraagtekens bij het hele gebeuren.
"Ik snap niet dat Mercedes klaagt over de flexibele vloer", reageerde Verstappen donderdag op de Red Bull Ring in een reactie aan RacingNews365. "Juist hun vloer is het meest flexibel van allemaal. Ik snap echt niet waar ze mee bezig zijn."
Vrijdag, zaterdag en zondag de uitslagen, de tijden en het nieuws van Marina Bay. En verder elke maandag en donderdag.
Gratis, en je kunt je met één klik weer afmelden.
Wees de eerste die reageert.

Isack Hadjar woedend na batterijprobleem dat hem podium kost in Bahrain

Cadillac Formula 1 Team beleeft moeilijke en bewogen race in Maleisië: Bottas met zijn MAC-26 vast in de grindbak

Belangrijke rol! Christian Horner feliciteert Red Bull na historische eerste zege met eigen power unit

