Laatste nieuws
• Vrouwelijke Formule 1-analist van F1TV plaatst vraagtekens bij regels FIA: "Daarin staat zwart op wit dat..."• Carlos Sainz heeft duidelijke boodschap na F1-softwarechaos: "Wie heeft er vijf jaar geleden besloten dat dit de juiste richting was?"• Oliver Bearman voelt zich benadeeld door Haas-strategie: "Normaal neem je de gok met de tweede auto"• Ferrari-CEO Benedetto Vigna spreekt geruchten over breuk met Fred Vasseur tegen• Champagnedouche voor Job Bult na zege en vicekampioenschap in Senior Cup! "Dit kon niet beter"• Tom Coronel wordt aan belofte herinnerd na zege van Max Verstappen: "Als Max nog een race wint, vreet ik een bezemsteel op"• OFFICIEEL: Mike Conway, teamgenoot Nyck de Vries, stopt aan het einde van het seizoen bij Toyota• Vrouwelijke Formule 1-analist van F1TV plaatst vraagtekens bij regels FIA: "Daarin staat zwart op wit dat..."• Carlos Sainz heeft duidelijke boodschap na F1-softwarechaos: "Wie heeft er vijf jaar geleden besloten dat dit de juiste richting was?"• Oliver Bearman voelt zich benadeeld door Haas-strategie: "Normaal neem je de gok met de tweede auto"• Ferrari-CEO Benedetto Vigna spreekt geruchten over breuk met Fred Vasseur tegen• Champagnedouche voor Job Bult na zege en vicekampioenschap in Senior Cup! "Dit kon niet beter"• Tom Coronel wordt aan belofte herinnerd na zege van Max Verstappen: "Als Max nog een race wint, vreet ik een bezemsteel op"• OFFICIEEL: Mike Conway, teamgenoot Nyck de Vries, stopt aan het einde van het seizoen bij Toyota
Formule 1

Max Verstappen ondanks 360 koning in de regen: "Verstand komt met de jaren! Ik ben heel blij!"

Door Bart28 juli 2019 · 15:36 uur1 min lezen
🏁 DIT WEEKEND Singapore Airlines Singapore Grand Prix · tijdschema, livetiming en uitslagen in het Racecenter →

Max Verstappen vierde na een schitterende regenrace in Hockenheim de zevende overwinning uit zijn F1-carrière. Veel coureurs hadden moeite met de natte baan en vooral het zeer gladde stuk kort voor start-finish, maar ook de Red Bull-coureur had zijn momentje. Na een pirouette hield Verstappen de Red Bull RB15 knap op de baan om vervolgens te winnen en beide Mercedessen buiten de punten te eindigen.

"Het is geweldig om hier te winnen", zei Verstappen in gesprek met Martin Brundle. "Het waren zeer moeilijke omstandigheden en moeilijk om steeds de juiste beslissingen te maken. Je moest de focus houden. De eerste keer dat we op slicks reden, maakte ik een mooie 360, daarna was het zaak om niet te veel fouten te maken. Geweldig om hier te winnen."

Brundle noemde de race er eentje voor een ervaren coureur die zijn koppie erbij moest houden. "Dat leer je over de jaren", reageerde Verstappen. "Verstand komt met de jaren. Ik ben heel blij met mijn prestatie vandaag."

B
Bart
Redactie RaceXpress
Meer over F1→
Reacties (0)

Wees de eerste die reageert.

×