Formule 1

Max Verstappen kwalificeert P2 in Singapore na erbarmelijke start: "Hier kan alles gebeuren"

Uitgegeven door Frank Korsel • 21 september 2024 14:33

Max Verstappen heeft zich herpakt na een moeizame start van het weekend in Singapore en kwalificeerde zich als tweede voor de Grand Prix van zondag. Verstappen klaagde steen en been tijdens de vrije trainingen, want hij was niet blij met de balans van de auto. In de kwalificatie haalde hij alles uit de RB20 en moet hij alleen Lando Norris voor zich dulden.

Max Verstappen Singapore F1

Verstappen gaf na de kwalificatie aan dat hij vooral blij was met de progressie die het team boekte na een moeilijke vrijdag. Het stratencircuit van Marina Bay is niet alleen een moeilijke baan, maar is al jaren geen favoriet van zowel Red Bull als Max Verstappen.

In gesprek met voormalig IndyCar-coureur James Hinchcliffe deelde de Nederlander na de kwalificatie het volgende: "Ik denk dat de hele kwalificatie best goed verliep. We wisten de auto run na run te verbeteren. Ik ben blij om op de eerste rij te staan als je kijkt waar we gisteren stonden. Ik neem de tweede plek, daar ben ik blij mee. Banden kunnen je veel tijdwinst geven of verliezen, maar werkte het goed voor ons. In Singapore kan er van alles gebeuren, maar we hebben in ieder geval een kans nu we vanaf hier starten."

 

MEER NIEUWS...

Babe-box

Xtra

COLUMNS