Max Verstappen kent rampzalige vrijdag in China: "Geen grip, geen balans"

Max Verstappen kwam in het laatste deel van de sprintkwalificatie liefst 1.7 seconde tekort op polesitter George Russell. Het tekende het immens grote verschil tussen Red Bull en Mercedes op het Shanghai International Circuit. Verstappen was aan het worstelen op de baan met zijn RB22 en kon niets anders dan de vrijdag te omschrijven als een ramp.
"De hele dag is een ramp als je naar de snelheid kijkt", zo reageerde Verstappen voor de camera van F1 TV. "Het grootste probleem was dat ik geen grip en geen balans had. Ik verloor enorm veel tijd in de bochten en daardoor krijg je ook andere kleinere problemen. De bochten waren echt een groot drama."
Verstappen werd gevraagd wat hij verwacht van de rest van het weekend en of er nog bepaalde zaken aangepast kunnen worden. "Daar gaan we naar kijken. Ik weet niet wat we allemaal kunnen doen, we gaan het zien."
Donderdag, vrijdag en zaterdag de uitslagen, de tijden en het nieuws van Baku. En verder elke maandag en donderdag.
Gratis, en je kunt je met één klik weer afmelden.
Wees de eerste die reageert.

Max Verstappen mikt op podium in Baku en Isack Hadjar voelt dat de RB22 sterker is

LIVE-TIMING in Bakoe: volg de rondetijden van Max Verstappen LIVE in de GP van Azerbeidzjan

Racing Bulls ziet positieve signalen in Baku ondanks crash van Arvid Lindblad: "Ons doel blijft met beide auto's naar Q3"


