Max Verstappen is opvallende gast op Zandvoort: "Ik verheug me er op"
De volgende race in het DTM-kampioenschap wordt verreden op het circuit van Zandvoort. Een opvallende gast zal daarbij aanwezig zijn. Max Verstappen zal zijn laatste vrije weekend van de zomerstop rond de baan in Nederland doorbrengen. “Ik verheug me er op om weer bij de DTM te gaan kijken”, zegt Verstappen op de site van dtm.com.
De Nederlandse Red Bull-coureur heeft zelf ervaring op de baan in Zandvoort. Afgelopen mei was hij er nog met de Jumbo racedagen met de RB8 uit 2012. Prompt verbeterde hij het baanrecord.
Verstappen kijkt niet allen uit naar de DTM, maar ook naar het Europees kampioenschap Formule 3, onder ander met Mick Schumacher. Verstappen zelf maakte na een jaar in de Formule 3 al de overstap naar de Formule 1. “Het is mooi om de Formule 3 weer eens van dichtbij te bekijken, een serie die ik volg.”
Vrijdag, zaterdag en zondag de uitslagen, de tijden en het nieuws van Kuala Lumpur. En verder elke maandag en donderdag.
Gratis, en je kunt je met één klik weer afmelden.
Wees de eerste die reageert.

Na uitstel wegens hevige regen, gaat race van start! Kan Max Verstappen net als in 2017 weer winnen in Sepang? Volg de tijden van de GP LIVE!

UPDATE: Start F1 Sepang uitgesteld door hoosbui

Sky Sports F1 - Asfalt speelt Mercedes parten: "Het lijkt ons veel harder te raken dan anderen"


