Max Verstappen incasseert gridstraf in Monza
Voor de derde keer in vier races is het raak voor Max Verstappen, de Nederlandse wereldkampioen krijgt een gridstraf van vijf posities voor de race op zondag, zo meldt de Telegraaf. De Red Bull-coureur krijgt deze straf omdat hij een nieuwe verbrandingsmotor plaatst in zijn RB18.
Verstappen is overigens niet de enige coureur met een gridstraf, ook Lewis Hamilton wisselt dit weekend motoronderdelen. Daarnaast wordt er verwacht dat ook Carlos Sainz gridstraffen zal gaan ontvangen.
Nog geen twee weken geleden wisselde Verstappen op het Belgische circuit van Spa Francorchamps bijna de gehele krachtbron. Toen moest hij vanaf de veertiende positie starten, maar won hij de race alsnog op grandioze wijze. Red Bull heeft besloten om dit weekend alleen de Internal Combustion Engine te vervangen omdat Verstappen hier slechts vijf plekken straf voor ontvangt.
Verstappen is overigens niet de enige coureur met een gridstraf, ook Lewis Hamilton wisselt dit weekend motoronderdelen. Daarnaast wordt er verwacht dat ook Carlos Sainz gridstraffen zal gaan ontvangen.
Zandvoort-weekend
Elke ochtend het raceweekend in je mail
Vrijdag, zaterdag en zondag de uitslagen, de tijden en het nieuws van Zandvoort. En verder elke maandag en donderdag.
Gratis, en je kunt je met één klik weer afmelden.
F
Frank Korsel
Redactie RaceXpress
Reacties (0)
Wees de eerste die reageert.
Meer uit F1

Stefano Domenicali noemt overlegtijd cruciaal voor volgende reglement in de Formule 1

George Russell blikt terug op dramatisch debuut bij Mercedes: “Alles werd me afgenomen”

Max Verstappen is het herhalen van zijn kritiek op de auto's beu! Het gaat Max om de kwaliteit van de sport zelf!

Red Bull-talent Tsolov flirt met F1-zitje; Bulgaar krijgt eerste F1-test bij Racing Bulls
Meer nieuws
17-08
